Latviešu
Valoda: Latviešu

Tikšanās ciklā “Dzīves un mākslas krāsās”

Datums: 18.10.2023 14:59
10 skatījumi
Ik gadu rudenī sākas jauna sezona tikšanās ciklam senioriem "Dzīves un mākslas krāsās". Katra mēneša trešajā trešdienā plkst.12.00 tiekamies Madonas muzejā, lai iepazītu un ieklausītos aktualitātēs un dažādos pieredzes stāstos, kā arī gūtu iedvesmu.
    Oktobrī tiksimies mēneša ceturtajā trešdienā - 25.oktobrī plkst.12.00, jo 18.oktobrī aicinām uz Madonas novada bibliotēku, kur notiks programmas “Literatūras zināšanas mūsdienīgam bibliotekāram” reģionāla norise “Madonā pēta, raksta un lasa”.
     25.oktobra tikšanās būs veltīta sarunām par un ap būšanu dabā, uz takām, mežos, gar jūru un ezeriem, lai runātu par garu pastaigu un pārgājienu nozīmīgo lomu steidzīgajā ikdienā. Jo nav noslēpums, ka fiziskas aktivitātes, būšana svaigā gaisā un apkārtnes iepazīšana uzlabo mūsu pašsajūtu. Kas ir tie iemesli, kas liek celties agri no rīta, neatkarīgi no laikapstākļiem un doties ceļā, 20, 40 un pat 130 kilometrus? Tikšanās laikā būs iespēja ieklausīties pieredzē, ieteikumos, uzzināt piedzīvojumu stāstus, kā arī ieskatīties fotogrāfijās no dažādajām Latvijas vietām. Stāstus stāstīs Madonas muzeja Izglītojošā darba nodaļas vadītāja Zane Grīnvalde, kura pārgājienos dodas dažādos laikapstākļos un gadalaikos.
      Pēc sarunām par fiziskām aktivitātēm būs iespēja izstaigāt muzeja jaunākās izstādes: lielajās zālēs mākslinieku grupas “Daugava 2019” izstāde “Latvija iedvesmo”, foajē – “Trauki no muzeja krājuma” un “Madonas ģerbonim - 85”, savukārt mazajā zālē “Latvijas valsts ģerbonim 100”.
            Tiekamies uz sirsnīgām sarunām muzejā!           
            Zane GRĪNVALDE izglītojošā darba nodaļas vadītāja
            tālr. 64823844, 29418187
            e-pasts: zane.grinvalde@madona.lv‌