Latviešu
Valoda: Latviešu

TE IR DARBS! AICINA DARBĀ MUZEJPEDAGOGU - IZGLĪTOJOŠĀ DARBA SPECIĀLISTU.

Datums: 30.10.2023 16:36
15 skatījumi
Haralda Medņa kultūrizglītības centrs “Dziesmusvētku skola” aicina darbā muzejpedagogu - izglītojošā darba speciālistu. (profesijas kods: 2621 06)
Galvenie pienākumi:

-          Veikt apmeklētāju apkalpošanu, sniedzot informāciju par muzeju, ekspozīciju, izstādēm un pakalpojumiem, vadīt ekskursijas Haralda Medņa Dziesmusvētku skolā un tās apkārtnē.

-          Veidot, vadīt un popularizēt muzejpedagoģiskās programmas un citus izglītības un kultūrmantojuma pasākumus.

-          Izstrādāt un vadīt izglītojošā darba un kultūras pasākumu projektus iesniegšanai atbilstošās institūcijās, finansējuma piesaistīšanai.

-          Organizēt un vadīt kvalitatīvus kultūras pasākumus vietējā, reģionālajā un nacionālajā līmenī.

-          Nodrošināt un koordinēt Haralda Medņa Dziesmusvētku skolas piedāvājuma popularizēšanu un atpazīstamību, veidojot informatīvos un publicitātes materiālus dažādos medijos un sociālo tīklu kontos.

-          Veidot un uzturēt sadarbības tīklu ar kopienām, pašvaldības un valsts iestādēm, kultūras un  izglītības iestādēm un citām organizācijām.

Prasības:

-          Augstākā izglītība humanitārajās zinātnēs.

-          Teicamas latviešu un labas angļu valodas zināšanas; publiskās uzstāšanās prasmes.

-          Teicamas prasmes darbā ar datoru un mūsdienu biroja programmatūru, vēlamas iemaņas darbā ar dizaina un audiovizuālo failu apstrādes programmām.

-          Lieliskas komunikācijas prasmes, precizitāte, teicama darba laika un darba apjoma pārvaldīšana, augsta atbildības sajūta; spēja lielā informācijas apjomā saskatīt svarīgāko.

-          Vēlama pieredze un zināšanas digitālā satura, t.sk. sociālo tīklu komunikācijas veidošanā.

-          Vēlamas zināšanas vai pieredze par Latvijas kordziedāšanas vēsturi un kultūras mantojumu.
 

Mēs piedāvājam:

-          bruto mēnešalgu  850 EUR  par pilnu darba slodzi.

-          Sociālās garantijas.

-          Radošu, dinamisku un atbildīgu darbu.

-          Iespēja paplašināt zināšanas un profesionālās iemaņas.

-          Darba vietas adrese :  Haralda Medņa kultūrizglītības centrs “Dziesmusvētku skola”, “Dzintari”, Praulienas pagasts, Madonas novads.
 

Pieteikšanās:

Pieteikumu ar norādi “Konkurss uz muzejpedagoga - izglītojošā darba speciālista amatu” iesniegt Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā (Skolas iela 12, Madona, Madonas novads, LV-4801, 311.kabinetā) vai iesūtīt uz e-pastu: muzejs@e-madona.lv līdz 2023.gada 21.novembrim plkst.16:00. Telefons informācijai: t. 28080668

Pieteikums sastāv no:

-          Īsa dzīves un darba gaitu apraksta CV formā.

-          Motivācijas vēstules.
 

Mēs augstu novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri atbildīs izvirzītajām prasībām!

Piesakoties pretendents piekrīt savu personas datu apstrādei un izmantošanai personāla atlases procesā 3 mēnešus no dokumentu iesniegšanas brīža.