Latviešu
Valoda: Latviešu

Madonas muzeja ceļojošās izstādes martā

Datums: 01.03.2023 14:01
9 skatījumi
Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja ceļojošās izstādes martā var aplūkot Madonas, Jēkabpils un Talsu novadā. Izstāžu piedāvājumā līdz jūnijam ir brīva viena izstāde par Dziesmu svētku vēsturi!
No Dziesmu svētku vēstures. Madonas muzeja krājums. MNM3654.
​Madonas novadā
    Vēl līdz 10.martam Mārcienas bibliotēkā var aplūkot izstādi “Slēpes paliksim zem kājām”. Pēc tam plānota izstāde “Madonas slimnīcai – 90”.
    Līdz 13.martam Cesvaines Tūrisma centrā eksponēta izstāde “Elektrifikācija Madonas novadā”.
    Līdz 15.martam Kalsnavas pagasta kultūras nams izvēlējās iepazīstināt ar izstādi “Vai viegli būt jaunam?”. Pēc tam Bērzaunes bibliotēka to plāno parādīt saviem apmeklētājiem.
    Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuvē Sarkaņos vēl martā aplūkojama izstāde “Apceļo dzimto zemi” – par tūrismu pagājušā gadsimta 30. gados.
    Izstādi par novada pirmajiem olimpiešiem “Sportiskās virsotnes” līdz marta beigām var aplūkot Sausnējas pagasta vēstures muzejā ‘Līdumi”.
    Barkavas pagasta bibliotēkas apmeklētāji līdz marta beigām varēs apskatīties izstādi “Latvijas brūnajai - 100”.
    Kraukļu bibliotēkā no marta vidus līdz maija beigām būs eksponēta izstāde “Reiz te bija tā” - Madonas vēsturiskais centrs, stacijas apkārtne, tagadējā tirdzniecības centra “Konzums” apkārtne senākās fotogrāfijās. 

Jēkabpils novadā
    Līdz marta beigām Jēkabpils novada Krustpils bibliotēkā eksponēta izstāde par Atmodas laiku “Ceļā uz 1990. gada 4. maiju”. 

Talsu novadā
Tālākajā ceļā devusies izstāde “Kalendāri”, ko līdz marta beigām var apskatīties Talsu novada Dundagas pagasta bibliotēkā.
    Aicinām muzeja mājas lapā iepazīties ar ceļojošo izstāžu piedāvājumu, kur var izlasīt īsus izstāžu aprakstus, izvēlēties un arī rezervēt interesējošajam laika periodam. 

Attēlā: No Dziesmu svētku vēstures. Madonas muzeja krājums. MNM3654. 
Laimdota IVANOVA vēsturniece