Latviešu
Valoda: Latviešu

VĒSTULE NO UNESCO LATVIJAS NACIONĀLĀS KOMISIJAS

Datums: 25.03.2010 14:20
12 skatījumi
UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai ir patiess gandarījums parnominācijas "Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss" iesniedzēju, 7 Latvijas muzeju - Tukuma muzejs, Latvijas Okupācijas muzejs, Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Daugavas muzejs, Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejs, Talsu muzejs, aktīvo un mērķtiecīgo sadarbību šī dokumentārā mantojuma pētīšanā, apzināšanā, saglabāšanā un popularizēšanā. Liels, liels PALDIES visiem muzejiem un to darbiniekiem, kas bija iesaistīti izstādes "Sibīrijas tāsis..." veidošanā, un vēlam veiksmi īstenojot turpmākās aktivitātes!
UNESCO Latvijas Nacionālajai komisijai ir patiess gandarījums parnominācijas "Sibīrijā rakstītas vēstules uz bērza tāss" iesniedzēju, 7 Latvijas muzeju - Tukuma muzejs, Latvijas Okupācijas muzejs, Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejs, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs, Daugavas muzejs, Madonas Novadpētniecības un mākslas muzejs, Talsu muzejs, aktīvo un mērķtiecīgo sadarbību šī dokumentārā mantojuma pētīšanā, apzināšanā, saglabāšanā un popularizēšanā. Liels, liels PALDIES visiem muzejiem un to darbiniekiem, kas bija iesaistīti izstādes "Sibīrijas tāsis..." veidošanā, un vēlam veiksmi īstenojot turpmākās aktivitātes!

Šovakar, 25.martā, aicinām skatīties Latvijas Televīzijas raidījumu 100g kultūras (plkst. 19:30 ar atkārtojumu 23:35), kur tiks stāstīts par Sibīrijā rakstītajām vēstulēm uz bērza tāss - filmēšana ir notikusi arīdzan Tukuma muzejā.

Ar cieņu,
Zane Paula - Pāvula

Kultūras, komunikāciju un informācijas sektoru projektu koordinatore
UNESCO Latvijas Nacionālā komisija
Pils laukums 4-206, Rīga, LV-1050
67325109, 29886467