Tikšanās senioriem, ciklā “Dzīves un mākslas krāsās”

Datums: 20.03.2018 10:58
3 skatījumi
21.martā plkst.12.00 Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja aicina uz ikmēneša tikšanos senioriem, ciklā “DZĪVES UN MĀKSLAS KRĀSĀS”. Šīs tikšanās tēma "Galda spēles - saistošs veids kā mācīties vēsturi".
   Kāda ir vissenāk atrastā galda spēle un vai tāda tiek spēlēta arī mūsdienās? Vai galda spēle var būt viens no veidiem, kā iemācīt nozīmīgus vēstures faktus daudz vieglākā un aizraujošākā veidā? Vai galda spēles var spēlēt jebkurā vecumā? Uz šiem un vēl citiem jautājumiem meklēsim atbildes kopā ar muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāju Zani Grīnvaldi un galda spēļu entuziastu, muzeja restauratoru Artūru Vītiņu.
   Tikšanās otrajā daļā pievērsīsimies pavasara aktuālākajai tēmai – dārza darbiem jeb stādu un sēklu pasaulei, ko sēt un stādīt, kādi ir šī gada modernākie ziedi vai dārzaugi?
   Būs iespēja apskatīties un  izpētīt muzeja jaunākās izstādes: “Radīti, lai nezustu. Rakstniecības un mūzikas muzeja rokrakstu stāsti”, Madonas novada interešu pulciņu pedagogu darbu izstāde “Dzīves sapņu darbi", “Grafika no muzeja krājuma”.
   Uz tikšanos muzejā!
Zane GRĪNVALDE izglītojošā darba nodaļas vadītāja