Saistībā ar Covid-19 izplatību pasaulē un Latvijā aicinām būt atbildīgiem un ievērot piesardzības pasākumus

Datums: 09.11.2020 14:21
Saistībā ar aktuālajām prasībām Covid-19 izplatības ierobežošanai, Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs informē, ka ikvienam muzeja apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs (vizieris).
  • Lūdzam neapmeklēt muzeju, ja jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi, noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai stingra izolācija. Muzejam ir tiesības personām ar elpceļu infekcijas slimības pazīmēm liegt ieeju muzejā un aicināt tās atstāt muzeju.
  • Madonas muzeja Izstāžu zālēs  ir noteikts maksimālais apmeklētāju skaits - 35, kas vienlaicīgi var atrasties ēkā, nodrošinot uz vienu personu ne mazāk kā 10m² telpas.
  • Lūdzam ievērot 2 metru distanci no citiem apmeklētājiem un muzeja darbiniekiem un ievērot muzeja personāla norādījumus.
  • Aicinām veikt bezkontakta norēķinus vai izmantot maksājumu kartes.
  • Lai pieteiktos informācijai no muzeja krājuma, aicinām sazināties ar galveno krājuma glabātāju Laimu Garo – 29347012.
  • Informācijai par muzeja izstādēm aicinām zvanīt uz muzeja Izstāžu zālēm, tālr. 64823844 vai 26102225.
    Aicinām sekot līdzi aktualitātēm mūsu mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos: www.facebook.com/muzejsmadona, www.instagram.com/muzejsmadona

Paldies par sapratni!