Latviešu
Valoda: Latviešu

Izstādes dodas uz tuvākām un tālākām vietām

Datums: 12.01.2023 08:42
4 skatījumi
Sācies jauns gads, un Madonas muzeja ceļojošās izstādes atkal dodas pie skatītājiem uz tuvākām un tālākām vietām.
    Jau janvāra pirmajās dienās vairākas izstādes devušās ceļā. Barkavas pagasta bibliotēkas apmeklētāji līdz martam varēs apskatīties izstādi “Reiz te bija tā”. Tās ir fotogrāfijas par Madonas vēsturisko centru, stacijas apkārtni, tagadējā tirdzniecības centra “Konzums” apkārtni senākās fotogrāfijās.
    Uz Bērzaunes pagasta bibliotēku Sauleskalnā aizceļoja izstāde “Iedzēniem – 85: stādīt dārzu, ticēt rītdienai”, ko arī varēs apskatīties līdz martam.
    Ļaudonas bibliotēkā eksponēta izstāde, kam nosaukumā dzejnieka Jāņa Gavara rindas “Manas zemē iesētās dienas”, tā būs eksponēta līdz februāra beigām.
    Kalsnavas pagasta kultūras nams savus apmeklētājus izvēlējās iepazīstināt ar izstādi “Vai viegli būt jaunam?”. To varēs aplūkot līdz 15.martam.
    Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuvē Sarkaņos eksponēta izstāde “Apceļo dzimto zemi” – par tūrismu pagājušā gadsimta 30.gados.
    Tālākā ceļā dosies izstāde “Kalendāri”, ko varēs apskatīties Talsu novada Dundagas pagasta bibliotēkā.
    Aicinām muzeja mājas lapā iepazīties ar ceļojošo izstāžu piedāvājumu, kur var izlasīt īsus izstāžu aprakstus, izvēlēties un arī rezervēt interesējošajam laika periodam. 

Attēlā – Aronas kalns, kādu to akcijas “Apceļo dzimto zemi” dalībnieki varēja ieraudzīt pagājušā gadsimta 30.gados. MNM15305 
Laimdota IVANOVA vēsturniece