Ievērosim nepieciešamos drošības pasākumus Madonas muzejā!

Datums: 13.10.2020 16:54
Informējam, ka No 14.oktobra, sejas maskas būs obligāti jālieto arī tirdzniecības vietās, pastos, stacijās, kultūras iestādēs, baznīcās un citviet, kur nav iespējams ievērot divu metru distanci vai nav aizsargbarjeru, paredz valdībā apstiprinātie grozījumi.
    Ierobežojumi attiecas arī uz Madonas muzeja Izstāžu zāļu, Etnogrāfijas un sadzīves priekšmetu krātuves un muzeja krājuma apmeklējumu. Ierodoties muzejā apmeklētājiem no 13 gadu vecuma nepieciešama sejas maska.
    Muzeja organizētajos pasākumos būs personalizētas sēdvietas, ievērojot noteikto 2 m distanci, līdz ar to maskas nebūs nepieciešamas.
    Lai pēc iespējas mazāk ierobežotu muzeja apmeklētāju vēlmi būt muzejā, kā arī, lai izvairītos no attālinātā mācību procesa skolās, aicinām ievērot nepieciešamos distancēšanās un drošības pasākumus.
    Vairāk par Covid 19 ierobežojošiem pasākumiem var lasīt šeit: https://www.lsm.lv/raksts/zinas/latvija/sabiedriskas-vietas-bus-jalieto-maskas-ierobezojumi-ari-privatiem-pasakumiem.a377796/