Latviešu
Valoda: Latviešu
Latviešu
Valoda: Latviešu

Pirmā rudens tikšanās, ciklā “Dzīves un mākslas krāsās”

Datums: 17.09.2018 16:35
6 skatījumi
Šajā gadā vasara mūs visus lutināja ar sauli un siltumu. Ar gaišām domām aicinām uz šīs sezonas pirmo tikšanos senioriem, ciklā “Dzīves un mākslas krāsās” jau 19.septembrī plkst.12.00. Tikšanās tēma “20.gadsimta 50. – 90.gadu jaunieši”.
    Kopš augusta sākuma muzeja izstāžu zālēs skatāma izstāde ““Vai viegli būt jaunam?” Protests”, tādēļ tikšanās laikā aicināsim galvenās speciālistes Līgas Irbes vadībā izstaigāt izstādi un pēc tam dalīties savos stāstos un atmiņās par jaunību, dalīties ar iespaidiem, lai papildinātu izstādes vēstījumu. Pasākuma laikā noskatīsimies Jura Podnieka dokumentālo filmu “Vai viegli būt jaunam”.
    Noslēgumā būs iespēja apskatīties izstādi “Tuvplāns”, kurā apskatāmi trīs mākslinieču darbi, katrs darināti savā tehnikā: Kristīnes Rubenes gleznās vērojama atgriešanās pie cikliskā laika un vasaras iespaidu fiksēšana detalizētos ziedu formu, krāsu un rakstu pētījumos; Anna Rubene – Zīdere piedalās ar saviem keramikas miniatūras darbiem, bet Austra Celmiņa – Ķeirāne, beigusi Latvijas Mākslas akadēmijas Tekstilmākslas nodaļu un šajā izstādē eksponētajos darbos redzamas augu krāsu un zīmējumu variācijas, sīkas detaļas un virsmas efekti, kas mainās dažādos apgaismojumos.
    Uz tikšanos muzejā!
Zane GRĪNVALDE izglītojošā darba nodaļas vadītāja