Izsludināta pieteikšanās uz Vidzemes mākslinieku darbu izstādi Gulbenē “145 m virs jūras līmeņa”

Datums: 20.02.2020 15:49
Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs aicina Madonas un novada māksliniekus pieteikt savus darbus izstādei “145 m virs jūras līmeņa”. Izstādes norises vieta un rīkotājs 2020.gadā ir Gulbenes novada Kultūras pārvalde
    “VIDZEMES MĀKSLINIEKU TIKŠANĀS kopīgā pavasara izstādē ir kļuvusi par iedvesmojošu tradīciju – Madona, Cēsis, Valmiera, Sigulda, Alūksne, Valka un Limbaži…un šogad tā būs GULBENE, maza pilsēta Vidzemes ziemeļaustrumos.
    Rīdzinieki saka - tālu, alūksnieši domā – tepat. Ģeogrāfi teic, ka 145 m virs jūras līmeņa, gulbenieši domā – kur tad jūra? Tomēr ūdens mums ir - Gulbenes novadā ir saskaitīti 98 ezeri, ezeriņi, upes un upītes. Gauja, kas mūsu pusē ir pavisam citāda nekā Cēsīs vai Siguldā, ir bijusi  akvareļu meistara Jāņa Brektes iemīļota makšķerēšanas vieta.
    Suminot leģendārā meistara 100 gadu jubileju, atceroties viņa gleznotos Vecrīgas skatus, šī gada izstādes tēma ir “Pilsēta”.  Dažiem tā būs PILS, dažiem - sēta, vēl kādam sajūta… AICINĀM  PIEDALĪTIES!”

Māksliniekiem, kas vēlas piedalīties izstādē, ir personīgi jāaizpilda pieteikuma anketa (pielikums nr.1) un jānosūta izstādes kuratorei Anitai Birzniecei e-pastā: birznieceanita@gmail.com vai jāaizpilda elektroniski: https://ej.uz/d1kp līdz 1.aprīlim. Darbu iesniegšana Gulbenē ir līdz 10.aprīlim.
    Madonas novadpētniecības un mākslas muzejs organizē Madonas novada mākslinieku darbu nogādāšanu uz Gulbeni. Aicinām māksliniekus iesniegt darbus muzeja izstāžu zālēs līdz 30.martam plkst.17.00. Iesniedzot darbus Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā uz darba, vai pie darba ir jābūt minētam autora vārdam, uzvārdam, darba nosaukumam un kontakttālrunim. Atbildīgā persona par darbu pieņemšanu ir mākslas nodaļas vadītāja Elīna Krupko (elina.krupko@madona.lv; mob.tel.27637785).
Elīna KRUPKO mākslas nodaļas vadītāja