Anikšču mākslas centra izstāde Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā “Eņģeļi”

Datums: 13.06.2018 08:21
Madonas muzeja Izstāžu zālēs pilsētas svētku ietvaros 8.jūnijā tika atklāta izstāde “Eņģeļi”, kas uz Madonu atceļojusi no sadraudzības pilsētas Lietuvā – Anikščiem.
    Pašā Anikšču centrā darbojās Eņģeļu muzejs – Lietuvā pirmais šāda veida muzejs. Muzeja idejas autore bijusi kāda  ārzemju lietuviete Beatriče Kleizaite – Vasaris, kas Lietuvas neatkarības atjaunošanas laikā atgriezusies mājās.
    Muzeja kolekciju veido eņģeļi, kurus tam dāvina mākslinieki, muzeja atbalstītāji un dažādas organizācijas, kā arī ārvalstu vēstniecības un daļa no muzeja krājuma apskatāma šajā izstādē.
     Izstāde “Eņģeļi” Madonas muzeja izstāžu zālēs būs apskatāma līdz pat 29.jūnijam.
Par Anikšču mākslas centru vairāk informācijas: www.amenucentras.lt