Akcija "Apceļo Latvijas muzejus"

Datums: 11.06.2018 10:43
7 skatījumi
Latvijas Muzeju biedrība un Latvijas muzeji no 5.jūnija līdz 31.augustam aicina piedalīties vasaras akcijā “Apceļo Latvijas muzejus”. Ikviens aicināts apmeklēt muzejus, ieraudzīt sev saistošo un pastāstīt par to arī citiem – draugiem, paziņām, sociālo tīklu sekotājiem.
     Akcijas mērķis ir popularizēt kultūras mantojumu, kas glabājas Latvijas muzejos, kā Rīgā, tā ārpus tās, Latvijas pierobežā, kā arī vidienē, veicināt to atpazīstamību, rosināt interesi par piedāvājumu un parādīt to “šarmu”.
    Tāpat kā 2017.gadā, arī šajā gadā dalībniekus aicinām veikt ierakstus, dalīties ar fotogrāfijām un iespaidiem par redzētu un uzzināto, kā galveno platformu izmantojot sociālo tīklu Facebook. Šajā interneta vietnē kopš 2017.gada izveidota lapa www.facebook.com/apcelolatvijasmuzejus. Jaunums šajā gadā - ar fotogrāfijām un ierakstiem varēs dalīties arī sociālajā tīklā Instagram, pie ierakstiem obligāti atzīmējoties ar mirkļbirku #apcelolatvijasmuzejus un konkrētā muzeja mirkļbirku, piem., #madonasmuzejs u.t.t.
     Arī šogad, lai dalībnieks pretendētu uz kādu no balvām, jāapmeklē un jāveic ieraksti par vismaz 5 muzejiem. Esam izveidojuši karti ar Latvijas muzejiem, lai palīdzētu ikvienam atrast sev vēlamo maršrutu. Aicinām Jūs iepazīties ar mūsu izveidotu karti, lai nepieciešamības gadījumā informētu mūs par kādām izmaiņām. Karte apskatāma šeit: http://ej.uz/apcelomuzejus.
   Informācija par akciju ir publicēta LMB mājas lapā: http://muzeji.lv/lv/must-see/.